ParaKyZoKy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ParaKyZoKy

Welcome To ParaKyZoKy Community[EnjoY]
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Bancuri NeGaTiwE
RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:57 am Scris de Shady.a1s

» Bancuri ZoKy
RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:56 am Scris de Shady.a1s

» Bancuri Gr@sU
RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:55 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare K-BooM
RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:54 am Scris de Shady.a1s

» prezentare WoLf
RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:53 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare Mizu
RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:53 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare aS/< ;c
RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:52 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare <BgS>
RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:52 am Scris de Shady.a1s

» Pareri despre Suicide
RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 11:57 am Scris de Shady.a1s

Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator

 

 RECLAMATIE KYZO(NESIGUR)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Mizu`Baros

Mizu`Baros


Mesaje : 68
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/02/2012
Localizare : Club Rezidential Tunari ;x =]

RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Empty
MesajSubiect: RECLAMATIE KYZO(NESIGUR)   RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 6:54 am

Salutare.......As dorii sa stiu cum am putu sa iau ban=)) =)) =)) ???! CU MOTIVUL DE AIM:o

Am cateva suspiciuni legate de ban:
1) PE SV ERAM DOAR EU SI KYZO(CEL MAI PROBABIL EL L'A DAT)
2)Dar ma indoiesc...dupa ce am dat rr la modem..sa ma reconectez..cerand explicatii...Am primit eroarea: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img696/6226/23552523.png (copy paste in browser)


INCA O POSBILITATE AR FI ACEEA CA...SAD..SA FI DENTINUT PAROLA(KYZO SI EL SUNT COLEGI..BUNI PRIETENI..)....si sad In semn de razbunare.....sa isi fi facut de cap

REVIN CU UN EDIT...: 4 JUCATORI AU LUAT BAN SI DESTROY..EU SUNT MAI NOROCOS DOAR BAN king




DACA BANUL A FOST DAT DE KYZO...DORESC DOVADA CLARA!!!


Sus In jos
xMeDioNx

xMeDioNx


Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/03/2012
Varsta : 27
Localizare : Slobozia

RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Empty
MesajSubiect: Re: RECLAMATIE KYZO(NESIGUR)   RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 7:33 am

Pe la ora 2 (nu mai stiu exact) am intrat pe server deoarece BgS m-a anuntat ca o persoana foloseste cod, insa atunci cand eu am fst pe server acea persoana nu mai era online (poate ca playerii au zis ca au chemat un admin ca sa-i faca ss-uri) dupa 1 minut a intrat kyzo care a dat DESTROY la 4 din 6 persoane fara niciun motiv.Doresc sa aflu motivul pt care eu impreuna cu ceilalti playeri am luat DESTROY.

Revin cu un edit aducand astfel si o dovada:
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/36/40435739.png/


Ultima editare efectuata de catre xMeDioNx in Joi Apr 19, 2012 8:00 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Suicide

Suicide


Mesaje : 94
Reputatie : 1
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 31

RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Empty
MesajSubiect: Re: RECLAMATIE KYZO(NESIGUR)   RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 7:39 am

Veti afla motivul cand kyzo ma va anunta pe mine sau zoky sau chiar pe voi de ce a facut asta.
Aici vine intrebarea e kyzo a rouge admin? sau e destul de..... intelept sa dea pass la sad sau altcineva.
God bless you all.

Echipa
--Pkz--
Sus In jos
<BgS>

<BgS>


Mesaje : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/04/2012

RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Empty
MesajSubiect: Re: RECLAMATIE KYZO(NESIGUR)   RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 7:50 am

Medion are dreptate eu l-am anuntat ca este un codat pe server pentru ca el sa intervina dindule ban dar playeri iesise pana sa intre el .La cateva minute intra kyzo didune la fiecare ban sau destroy.[Va pot garanta ca kyzo nu avea nici un motiv sa ne dea ban sau destroy]

RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) 37686141 m4a1
Sus In jos
Mizu`Baros

Mizu`Baros


Mesaje : 68
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/02/2012
Localizare : Club Rezidential Tunari ;x =]

RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Empty
MesajSubiect: Re: RECLAMATIE KYZO(NESIGUR)   RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 10:19 am

SV'UL POATE FI DIN NOU ACCESAT....INSA IN LEGATURA CU BANURILE....NU MA PRONUNT



HF&GF!
Sus In jos
Continut sponsorizat





RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Empty
MesajSubiect: Re: RECLAMATIE KYZO(NESIGUR)   RECLAMATIE KYZO(NESIGUR) Icon_minitime

Sus In jos
 
RECLAMATIE KYZO(NESIGUR)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie kent# :-? ???
» Reclamatie SeeN
» reclamatie Medion
» Reclamatie admin sad
» Model reclamatie.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ParaKyZoKy :: Pkz :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
 Director Web - unLink.ro - Adauga si site-ul tau Jocuridirector web, catalog firme, anunturi, stiriArhivarul, motor de cautare si director web romanescNothing is true, Everything is PermittedCreati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente