ParaKyZoKy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ParaKyZoKy

Welcome To ParaKyZoKy Community[EnjoY]
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Bancuri NeGaTiwE
Bancuri ZoKy Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:57 am Scris de Shady.a1s

» Bancuri ZoKy
Bancuri ZoKy Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:56 am Scris de Shady.a1s

» Bancuri Gr@sU
Bancuri ZoKy Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:55 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare K-BooM
Bancuri ZoKy Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:54 am Scris de Shady.a1s

» prezentare WoLf
Bancuri ZoKy Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:53 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare Mizu
Bancuri ZoKy Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:53 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare aS/< ;c
Bancuri ZoKy Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:52 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare <BgS>
Bancuri ZoKy Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:52 am Scris de Shady.a1s

» Pareri despre Suicide
Bancuri ZoKy Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 11:57 am Scris de Shady.a1s

Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator

 

 Bancuri ZoKy

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ZoKy

ZoKy


Mesaje : 88
Reputatie : 3
Data de inscriere : 06/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Bancuri ZoKy Empty
MesajSubiect: Bancuri ZoKy   Bancuri ZoKy Icon_minitimeVin Iun 17, 2011 5:39 am

Bula la scoala. Cum era ziua invatatoarei fiecare dintre copii vine pe rand si ii da un cadou.
Vine Ionescu, fiul brutarului, si ii itinde o cutie. Invatatoarea o ia, o agita putin si zice :
- Sunt franzele nu ?
- Da. Raspunde Ionescu.
Vine Stanescu, fiul macelarului, si ii intinde o cutie. invatatoarea o agita usor .. miroase cutia si zice:
- Cotlete de porc nu ?
- Da. Raspunde Stanescu.
Vine Bula , tatal lui avea un magazin de bauturi alcoolice, si ii intinde o cutie. Invatatoarea agita cutia de 2 ori si observa ca dintr-un colt incepe sa picure. Pune degetul pe cutie apoi il baga in gura si zice :
- E vin alb nu ?
- Nu.
Invatatoarea pune iar degetul pe cutie si apoi il baga in gura si zice:
- Hmmm... e sampanie nu ?
- Nu. Zice Bula.
- Ma dau batuta. Ce e ?
- Un catelus
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Toti soldatii primeau permisie numai Bula nu.
Bula suparat catre comandata:
-Domnu comandant va rog sa-mi acordati si mie permisie...
comandantul:
-Bula vezi tu calul ala de acolo... daca il faci sa rada iti dau 2 saptamani permisie.
Bula merge la cal si ii spune ceva la ureche si calul incepe si rade. Comandantul mirat ii spune:
-Bula daca faci calul sa si planga ai o luna permisie.
Bula merge iar la cal si calul plange.
Comandantul si mai mirat ii spune:
-Bula daca imi spui cum ai facut 2 luni ai permisie.
Bula: -Pai prima data cand ati spus sa-l fac sa rada i-am spus ca am scula mai mare ca a lui, iar a doua oara cand ati spus sa-l fac sa planga i-am aratat-o.....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bula balbait se inroleaza in cadrul armatei la marina. Pentru a prinde incredere in el capitanul vasului il pune de garda. La o ora tarzie Bula striga:
- Rerererere repede ffffffoc ffffffoc ssssariti ffffoc.
Scapa tot echipajul iar Bula este erou. Este luat pe o croaziera unde este pus de garda iar capitanul isi instrueste echipajul ca in cazul in care il aud pe Bula ca striga re re re re sa sara toti in apa ca este vorba de un incendiu.
Pe la ora unu noaptea Bula striga:
- Re re re
Sare tot echipajul in apa.
- Re re rechini, ba.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
In timpul razbouiului cu nemtii , Bula satul de atata zgomot si balamuc s-a hotarat sa se ascunda intr-o fantana pana la incetarea razboiului si semnarea tratatului de pace... zis si facut.Se arunca Bula in fantana si in caz ca apare vreun neamt il imita precum ecoul.Sta o buna bucata de timp pana ce apare un neamt insetat. Neamtu se uita in fantana si zice:
- E cineva acoloo ?
-E cineva acoloo ?
-Mai bine ma duc in paduricee !
-Mai bine ma duc in paduriecee !
-Mai bine arunc o grenadaa !
-Mai bine te duci in paduriceee !
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
La un restaurant:
- Ospatar ai picioare de broasca?
- Nu, asa merg eu mai saltaret.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sus In jos
http://www.zoky.net
Suicide

Suicide


Mesaje : 94
Reputatie : 1
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 31

Bancuri ZoKy Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri ZoKy   Bancuri ZoKy Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 9:44 am

MIJTO!! TOTOTO!!! TROLOLOLO!! Bancuri ZoKy 2937254162 Bancuri ZoKy 2937254162 Bancuri ZoKy 2937254162
Smile)
Sus In jos
Shady.a1s

Shady.a1s


Mesaje : 51
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/03/2012
Varsta : 29
Localizare : Las Tunari

Bancuri ZoKy Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri ZoKy   Bancuri ZoKy Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:56 am

mai bn statea bula acasa si se juca cs decat la razboi Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri ZoKy Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri ZoKy   Bancuri ZoKy Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri ZoKy
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentare zoky
» Pareri despre Zoky
» Videoclipuri amuzante ZoKy

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ParaKyZoKy :: Diverse :: Bancuri-
Mergi direct la:  
 Director Web - unLink.ro - Adauga si site-ul tau Jocuridirector web, catalog firme, anunturi, stiriArhivarul, motor de cautare si director web romanescNothing is true, Everything is Permittedcreeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente