ParaKyZoKy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ParaKyZoKy

Welcome To ParaKyZoKy Community[EnjoY]
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Bancuri NeGaTiwE
Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:57 am Scris de Shady.a1s

» Bancuri ZoKy
Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:56 am Scris de Shady.a1s

» Bancuri Gr@sU
Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:55 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare K-BooM
Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:54 am Scris de Shady.a1s

» prezentare WoLf
Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:53 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare Mizu
Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:53 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare aS/< ;c
Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:52 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare <BgS>
Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:52 am Scris de Shady.a1s

» Pareri despre Suicide
Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 11:57 am Scris de Shady.a1s

Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator

 

 Reclamatie kent# :-? ???

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
kent#

kent#


Mesaje : 38
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/02/2012
Varsta : 26

Reclamatie kent# :-? ??? Empty
MesajSubiect: Reclamatie kent# :-? ???   Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 12:26 am

Nick-ul dvs. : kent#
Numele adminului reclamat : kent#
Data si ora : ----------
Motiv reclamatie : Am inteles ca aveti o prob ? ca dau destroy aiure
Dovada : Doar print in consola se accepta ! : Dupa cumvedeti are mai multe nume ( palyer i l-am pus eu cand avea DAU MUIE LA TOTI CODATII, dupa si la mai scimbat cand i-am dat ds) . Martor : NeGaTiWe si dupa cum vedeti banu nu a fost PERM ! intradevar 4-3 destroyuri am dat.



Reclamatie kent# :-? ??? 2012_03_04_00002 awp
pac Reclamatie kent# :-? ??? 2012_03_04_00003

Reclamatie kent# :-? ??? 2012_03_04_00001 m4a1
Reclamatie kent# :-? ??? 2012_03_03_00005

INTREBAREA E : NU MERITA DESTROY Question Exclamation citestemanualul


Ultima editare efectuata de catre kent# in Mar Mar 06, 2012 12:32 am, editata de 1 ori
Sus In jos
mTT | BANNED |

avatar


Mesaje : 56
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/03/2012
Varsta : 27

Reclamatie kent# :-? ??? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie kent# :-? ???   Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 4:02 am

da eu nu meritam destroy;) uite-te bine am zis ba esti but dupa ce mi-ai dat destroy.....daca vrei sa sti inainte sa se dea destroy,ban faci demo si poze:|
Sus In jos
Suicide

Suicide


Mesaje : 94
Reputatie : 1
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 31

Reclamatie kent# :-? ??? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie kent# :-? ???   Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 7:13 am

Amandoi sa ma contactati pe mess sa lamurim problema
Daca nu aveti adresa mea...era_dark_angel15 euisss
Sus In jos
ZoKy

ZoKy


Mesaje : 88
Reputatie : 3
Data de inscriere : 06/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Reclamatie kent# :-? ??? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie kent# :-? ???   Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 8:46 am

Va rog sa luati legatura cu mine sau cu Suicide.Iar u kent te-am rugat de fiecare data cand dai un ban sa il postezi pe forum la "Evidenta banuri" pentru a nu exista neintelegeri de genu asta ...
Sus In jos
http://www.zoky.net
Mizu`Baros

Mizu`Baros


Mesaje : 68
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/02/2012
Localizare : Club Rezidential Tunari ;x =]

Reclamatie kent# :-? ??? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie kent# :-? ???   Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 10:00 am

Kent eram aman2 pe sv...ne jucam si a intrat un pusti...a spus"KENT SCOATE HACKU F*M...ia'i dat destroy.Asta cum e? Sad Sad Sad Sad .


Personal nu am nimic cu tine..nici nu te cunosc dar nu destroy...Gag,daca da retry cu mare placere ban...revine destroy...nu asa aiurea,pune'te in situatia "personajului" daca pateai la fel??!! Idea Idea
Sus In jos
mTT | BANNED |

avatar


Mesaje : 56
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/03/2012
Varsta : 27

Reclamatie kent# :-? ??? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie kent# :-? ???   Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 11:09 pm

gore_alex_x ....dami accept suicide
Sus In jos
kent#

kent#


Mesaje : 38
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/02/2012
Varsta : 26

Reclamatie kent# :-? ??? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie kent# :-? ???   Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMier Mar 07, 2012 12:46 am

Omg pt limbaj se da ban. Iau eu in loc sa dau ban am dat destroy + ca destroyu e cell mai mare kkt( prefer sa iau destroy in loc de fuckoff,llama,gag) la destroy sterg sv.cfg si gta merge perfect ma mrg fie ca voi

Ps: nu i-am dat destroy imd aduti aminte catezicea si dupa comenteaza Wink
Sus In jos
mTT | BANNED |

avatar


Mesaje : 56
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/03/2012
Varsta : 27

Reclamatie kent# :-? ??? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie kent# :-? ???   Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeMier Mar 07, 2012 1:06 am

ma nene unde ai invatat tu sa adminezi?,,,pt limbaj se da gag.....daca te mai injura prin u@...ii dai ban.....daca are unu cod...aim...si se vede ....ii faci demo si ii dai ban....mie mi-ai dat destroy...fara poze fara nimic...si nu aveam aim....puneti ochelari:|
Sus In jos
Suicide

Suicide


Mesaje : 94
Reputatie : 1
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 31

Reclamatie kent# :-? ??? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie kent# :-? ???   Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitimeSam Mar 10, 2012 4:55 am

Se da asa :
- pt limbaj neadegvat GAG !
- pt retry dupa gag si CONTINUA sa insulte / injure GAG / kick / BAN
- daca insulta prea mult si enerveaza lumea de pe srv ( chiar daca a primit deja gag o data sau de mai multe ori ) si injura ca la usa cortului DESTROY
- daca dupa destroy el reintra si face trolling EXTERMINATE.

Kent# a fost insultat si injurat ..nu prea frumos .
A primit mTT gag presupun si dupa a mai injurat... fiecare are o limita la troli asa ca a primit ban ,a continuat( conform screen-urilor)..apoi destroy..lumea nu intelege din prima.
Destroy poate era o masura luata din cauza nervilor care au fost cauzate de mTT presupun.
Aceasta mica mare discutie va fi luata in seama la viitoarele actiuni atat din partea Moderatorului Kent# cat si din partea jucatorului mTT.
Nu va fi luata nici o actiune.
Aceasta parere a fost conceputa pe baza screen-urilor de la uploader doarece nici unul dintre cei 2 NU m-au contactat.

Echipa
--Pkz--
Reclamatie kent# :-? ??? 1596889265
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie kent# :-? ??? Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie kent# :-? ???   Reclamatie kent# :-? ??? Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie kent# :-? ???
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie shofronel
» Reclamatie SeeN
» Reclamatie nyku
» Reclamatie Suicide
» reclamatie ISecret

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ParaKyZoKy :: Pkz :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
 Director Web - unLink.ro - Adauga si site-ul tau Jocuridirector web, catalog firme, anunturi, stiriArhivarul, motor de cautare si director web romanescNothing is true, Everything is PermittedForumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente