ParaKyZoKy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ParaKyZoKy

Welcome To ParaKyZoKy Community[EnjoY]
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Bancuri NeGaTiwE
Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:57 am Scris de Shady.a1s

» Bancuri ZoKy
Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:56 am Scris de Shady.a1s

» Bancuri Gr@sU
Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:55 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare K-BooM
Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:54 am Scris de Shady.a1s

» prezentare WoLf
Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:53 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare Mizu
Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:53 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare aS/< ;c
Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:52 am Scris de Shady.a1s

» Prezentare <BgS>
Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 11:52 am Scris de Shady.a1s

» Pareri despre Suicide
Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 11:57 am Scris de Shady.a1s

Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator

 

 Salut in legatura cu un ban

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
KeNwoOd^^

KeNwoOd^^


Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/04/2012

Salut in legatura cu un ban Empty
MesajSubiect: Salut in legatura cu un ban   Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 12:18 pm

Nick-ul dvs. : KeNwoOd^^
Numele adminului reclamat : Mizu`Baros
Data si ora : 4.15.2012 ora 11:00
Motiv reclamatie : Acest admin mi-a dat ban degeaba, fara poze fara nici o dovada. As dori sa se clarifice totul pentru ca imi place serverul si mai vreau sa joc pe el.
Multumesc
Sus In jos
Mizu`Baros

Mizu`Baros


Mesaje : 68
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/02/2012
Localizare : Club Rezidential Tunari ;x =]

Salut in legatura cu un ban Empty
MesajSubiect: Re: Salut in legatura cu un ban   Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 12:39 pm

1) Ai avut wall = eu nu dau banuri stupide si aiurea doar ca sa ma incalzeasca pe mine cu ceva!

2) Ce Dovada ai dorii tu?Smile CAND MERGI CU TINTA PE EI PRIN PERETI..PE TOT PARCURSUL PERETELUI...IAR CAND SE TERMINA (ZIDUL)TRAGI DINAINTE...SI II IEI...NU AVEAI AIM....NICI SILENT...II LUAI PUR SI SIMPLU PE BAZA WALLULUI....PLUS CA AVEAM ESP On!!!!!!


CU TOTII CAUTATI SERVERE GOALE....NEPOPULATE PENTRU A VA PUNE TALENTUL DE "SKILARI IN VALOARE" (CU COADELE DESCHISE)

3) CE ADMIN LA ASA JUCATOR....NU AR FII DAT BAN+ DESTROY....? CHIAR FARA DOVADA...


SHADY ESTE PRIETENUL TAU..DAR MI'AM FACUT DATORIA...IMI PARE RAU DE EL...DAR FARA WALL DATA VIITOARE...UNBAN V'A PRIMII ORICUM ASA CUM AM DISCUTAT SI NOI....PENTRU CA NU AM DOVADA..BANUL ESTE PERMANENT.......IAR DACA CEILALTI ADMINI NU SUNT DE ACORD CU MINE IMI PUN POSTUL IN JOC:)

JUDECATI NORMAL...NU DUPA PRIETENII....


4) Paste fericit



SI INCA CEVA...SV NU ITI PLACE..DACA IL PERICLITEZI CU ASTFEL DE ACTIUNI...(lasa wallu
Laughing


Shady gg pentru ieri! Razz Razz Razz Razz
Sus In jos
Shady.a1s

Shady.a1s


Mesaje : 51
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/03/2012
Varsta : 29
Localizare : Las Tunari

Salut in legatura cu un ban Empty
MesajSubiect: Re: Salut in legatura cu un ban   Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 12:52 pm

in primul rad : HRISTOS A INVIAT DRAGILOR !
in al doile rand : alta dat fa poze ca sa ai si o dovada
pana atunci eu zic sa ii dam unban pe motivul ca nu s-au prezentat dovezi
zoky sau suicide va rog mutati topicul la cereri unban Smile Salut in legatura cu un ban 37686141
Sus In jos
Mizu`Baros

Mizu`Baros


Mesaje : 68
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/02/2012
Localizare : Club Rezidential Tunari ;x =]

Salut in legatura cu un ban Empty
MesajSubiect: Re: Salut in legatura cu un ban   Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 12:53 pm

Unban ne Unban....ToT un codat ramane:)
Sus In jos
Shady.a1s

Shady.a1s


Mesaje : 51
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/03/2012
Varsta : 29
Localizare : Las Tunari

Salut in legatura cu un ban Empty
MesajSubiect: Re: Salut in legatura cu un ban   Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 1:08 pm

asta doar el stie Smile dar dupa cum il stiu eu nu joaca cu coduri...are si steam:) dc s-ar risca sa ia ban pe steam?
Sus In jos
KeNwoOd^^

KeNwoOd^^


Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/04/2012

Salut in legatura cu un ban Empty
MesajSubiect: Re: Salut in legatura cu un ban   Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 1:26 pm

Eu nu am jucat cu cod , si faza cu tinta pe perete se datoreaza faptului ca eu joc cu sunetul la maxim chiar si pe fy_snow, dar serios daca as fi avut cod nici macar nu m-as fi stresat sa scriu cererea asta.
Sus In jos
Mizu`Baros

Mizu`Baros


Mesaje : 68
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/02/2012
Localizare : Club Rezidential Tunari ;x =]

Salut in legatura cu un ban Empty
MesajSubiect: Re: Salut in legatura cu un ban   Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 1:29 pm

Ken..fie cum vrei....oricum vei lua acel unban dupa care tanjesti...am inteles ca joci la sunet dar in halul asta?!.......sunt sanse de 1 la 100000 sa nu fi avut wall greseala mea a fost ca nu am facut poze..imi asum riscul..pentru remove....(NUMAI REMOVE ,NU - 1 GRAD)=( PROPUN UN POL CU PRO SI CONTRA....PRO PENTRU REMOVE,CONTRA PENTRU MENTINEREA MEA IN STAFF)

SI EXISTA ACEL WALL LA BUTON:)..erau sanse sa nu te prind...EXISTA COADE SI PE STEAM..OMG SERCH PE GOOGLE

IN CAZ CA ESTI ACEL 1 LA 100000.....Nu stiu ce sa zic..dai connect cs.pgl.ro

Sus In jos
ParaZzitu

ParaZzitu


Mesaje : 6
Reputatie : 1
Data de inscriere : 16/06/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Salut in legatura cu un ban Empty
MesajSubiect: Re: Salut in legatura cu un ban   Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeLun Apr 16, 2012 1:08 am

Fara prezentarea unor dovezi ca ar fii avut cod Kenwood merita unban,in legatura cu Mizu este un admin bun care isi face treaba cum poate alta data sa aibe si dovezi si este totul ok nu ai de ce sa parasesti staff-ul
Sus In jos
Suicide

Suicide


Mesaje : 94
Reputatie : 1
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 31

Salut in legatura cu un ban Empty
MesajSubiect: Re: Salut in legatura cu un ban   Salut in legatura cu un ban Icon_minitimeLun Apr 16, 2012 3:14 am

Am citit reclamatia, Ken va lua unban din lipsa probelor care sa justifice codul ( wall ).
Mizu data viitoare sa faci demo, poze, orice ca dovada ca in momentul in care se incepe o astfel de discutie sa ai dovezi.
Eu tot timpul fac de exemplu un demo scurt inainte de a da destroy, ban, iar cand trebe sa arat dovada o am.
Fa si tu asa data viitore.
Ken pentru unban dai P.M. lui zoky cu ip-u.

Echipa
--Pkz--
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut in legatura cu un ban Empty
MesajSubiect: Re: Salut in legatura cu un ban   Salut in legatura cu un ban Icon_minitime

Sus In jos
 
Salut in legatura cu un ban
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ParaKyZoKy :: Pkz :: Cerere Ban/Unban-
Mergi direct la:  
 Director Web - unLink.ro - Adauga si site-ul tau Jocuridirector web, catalog firme, anunturi, stiriArhivarul, motor de cautare si director web romanescNothing is true, Everything is PermittedForumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente